IN-IN Ubezpieczenia Gorzów

UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE

Ubezpieczenie turystyczne jest idealnym rozwiązaniem wyjeżdżając za granicę zarówno  prywatnie jak i zawodowo. Chcemy wtedy czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że możemy liczyć na pomoc w razie przykrych niespodzianek. Ubezpieczenie kosztów leczenia zapewnia kompleksową ochroną ubezpieczeniową podczas zaplanowanych wyjazdów. Pozwala nam na bezpieczne spędzanie czasu poza domem, chroniąc nas w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach, które mogą wydarzyć się w czasie podróży. Wykupując polisę, nie musimy się martwić o ewentualne konsekwencje finansowe, które mogą się zdarzyć w przypadku nagłej choroby wymagającej hospitalizacji, wypadku czy konieczności wizyty u lekarza. Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w zależności od wybranego wariantu, pokryje za nas koszty leczenia, pobytu w szpitalu czy ratownictwa górskiego. Ubezpieczyciel zwróci nam również wydatki poniesione na zakup niezbędnych leków, które zlecone zostały przez lekarza czy transport medyczny do kraju. Ubezpieczenie turystyczne zapewni Ci np.

 • opiekę lekarską,
 • koszty leczenia,
 • assistance,
 • ryzyka sportów ekstremalnych,
 • koszty ratownictwa górskiego,
 • transport medyczny,
 • ochronę Twojego bagażu,
 • sprzętu sportowego lub ochronę prawną,
 • koszty odwołania uczestnictwa w imprezie,
 • OC w  życiu prywatnym,
 • NNW.

Dla własnego bezpieczeństwa każdy wyjeżdżający za granicę powinien posiadać ubezpieczenie turystyczne ale dlaczego podróżując po Polsce mielibyśmy czuć się mniej komfortowo? W ofercie Towarzystw Ubezpieczeniowych możemy znaleźć ubezpieczenie idealne podczas podróży na terytorium RP, to oferta przeznaczona dla osób mieszkających w Polsce, które podróżują prywatnie lub służbowo po kraju. Niezależnie, czy planujesz wypoczynek czy podróż związaną z pracą, ubezpieczenie da Ci ochrona przed skutkami nieprzyjemnych zdarzeń, które mogą Cię spotkać, pozwoli Ci spokojnie zwiedzać świat lub pracować.

Kontakt z Nami ułatwi Ci zakup polisy bez przepłacania.

Doradcy IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. porównają dla Was warianty, zakres, ceny oraz jakość i rzetelność wypłacania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe odszkodowań na podstawie czego będziecie mogli Państwo wybrać tanie ubezpieczenie turystyczne. W IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. można takie ubezpieczenie wykupić mobilnie.

IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. najtańsze ubezpieczenie w Gorzowie Wlkp., dopasowane do realnych potrzeb Ubezpieczającego.

KONTAKT:

Kontakt z Nami ułatwi Ci zakup polisy bez przepłacania.

Doradcy IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. porównają dla Was warianty, zakres, ceny oraz jakość i rzetelność wypłacania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe odszkodowań na podstawie czego będziecie mogli Państwo wybrać najkorzystniejszą dla Was ofertę.

Wybrane ubezpieczenia, w IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. można kupić w aż 11 ratach!

IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. - najtańsze ubezpieczenie w Gorzowie Wlkp., dopasowane do realnych potrzeb Ubezpieczającego.

adres:
ul.Podmiejska 21a,
66-400 Gorzów Wlkp.
1 piętro, pokój nr 125
bud. HOLZWELT,
przed stacją paliw PKS