IN-IN Ubezpieczenia Gorzów

UBEZPIECZENIA OC KOMUNIKACYJNE

Wykupienie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC) to OBOWIĄZEK każdego kierowcy.

Każdy kto posiada pojazd podlegający rejestracji, musi wykupić polisę OC. Nawet gdy jesteś właścicielem samochodu, którego nie używasz masz obowiązek zawarcia umowy na ubezpieczenie samochodu OC. Tanie OC jest więc tutaj często dobrym rozwiązaniem.

Podstawą prawną tego ubezpieczenia OC jest ustawa z 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. Nr 124, poz.1152).

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni każdą osobę, która kierując danym pojazdem w okresie trwania ochrony ubezpieczeniowej wyrządziła szkodę w wyniku poruszania się tego pojazdu. Umowę zawiera się na okres 12 miesięcy z wybranym towarzystwem. Polisę na okres krótszy niż rok możesz podpisać tylko w określonych przypadkach wymienionych w Ustawie. Posiadacz pojazdu jest zobowiązany zawrzeć umowę ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych:

  • NAJPÓŹNIEJ W DNIU REJESTRACJI pojazdu mechanicznego, z wyjątkiem pojazdów historycznych,
  • przed wprowadzeniem do ruchu pojazdów wolnobieżnych oraz pojazdów historycznych,
  • przed przekroczeniem granicy, jeżeli posiadacz lub kierujący pojazdem mechanicznym wprowadzanym do ruchu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej nie posiada ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych,
  • przed wprowadzeniem do ruchu pojazdów samochodowych, ciągników rolniczych, motorowerów i przyczep, które nie zostały zarejestrowane,
  • przed wprowadzeniem do ruchu pojazdów wolnobieżnych oraz pojazdów historycznych, które nie zostały dopuszczone do ruchu,
  • przed wprowadzeniem do ruchu pojazdów zarejestrowanych za granicą, niedopuszczonych do ruchu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

Jeżeli chcesz zmienić towarzystwo ubezpieczeniowy, to dotychczasową umowę powinieneś wypowiedzieć co najmniej dzień przed końcem okresu ochrony.

Brak wypowiedzenia umowy oznacza automatyczne przedłużenie jej w tym samym towarzystwie na kolejny rok.

Na polskim rynku ubezpieczeniowym działa wiele Towarzystw Ubezpieczeniowych oferujących polisy komunikacyjne. Pomimo, że OWU OC u poszczególnych ubezpieczycieli są takie same, ceny polis OC mogą różnić się nawet o kilkaset złotych!!!  Dlatego zapraszamy do skorzystania z Naszej wiedzy, która pozwoli spośród wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych wybrać to, które faktycznie  Tobie zaoferuje tanie OC. Nie przepłacaj!!

Chcesz zaoszczędzić na polisie OC i w łatwy sposób kupić ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb? IN-IN ubezpieczenia zrobi to za Ciebie.

Kontakt z Nami ułatwi Ci zakup polisy tanie OC bez przepłacania.

Doradcy IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. porównają dla Was warianty, zakres, ceny OC oraz jakość i rzetelność wypłacania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe odszkodowań na podstawie czego będziecie mogli Państwo wybrać najkorzystniejszą dla Was ofertę. Tanie OC, w IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. można kupić w aż 11 ratach!

IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. najtańsze ubezpieczenie w Gorzowie Wlkp., dopasowane do realnych potrzeb Ubezpieczającego.

KONTAKT:

Kontakt z Nami ułatwi Ci zakup polisy bez przepłacania.

Doradcy IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. porównają dla Was warianty, zakres, ceny oraz jakość i rzetelność wypłacania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe odszkodowań na podstawie czego będziecie mogli Państwo wybrać najkorzystniejszą dla Was ofertę.

Wybrane ubezpieczenia, w IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. można kupić w aż 11 ratach!

IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. - najtańsze ubezpieczenie w Gorzowie Wlkp., dopasowane do realnych potrzeb Ubezpieczającego.

adres:
ul.Podmiejska 21a,
66-400 Gorzów Wlkp.
1 piętro, pokój nr 125
bud. HOLZWELT,
przed stacją paliw PKS