IN-IN Ubezpieczenia Gorzów

UBEZPIECZENIA DOMU I MIESZKANIA

Ubezpieczenie MIESZKANIA, DOMU stanowi zabezpieczenie Twojej nieruchomości od szkód na skorupie budynku (dach, ściany, stropy), elementach stałych (np. meble w zabudowie podłogi, panele, pomalowane ściany, kaloryfery, itp) jak i utraty wyposażenia - ruchomości np. meble, sprzęt RTV, sprzęt AGD, stół czy rzeczy osobiste., które się w nim znajdują. Zdarzenia jak zalanie, pożar, przepięcie czy kradzież wcale nie są rzadkością. Ubezpieczenia domu i mieszkania oferują nam także szeroką gamę innych przedmiotów, które możemy chronić. Są to m.in. wszystkie budowle, które znajdują się wokół naszego domu, np. chodniki, ogrodzenie, korty tenisowe, altanki, itp., pomieszczenia gospodarcze, garaże, zawartość piwnic czy szyby.

Ubezpieczenie mieszkania/domu posiada bardzo szeroki zakres. Możemy samodzielnie wybrać rodzaj ubezpieczenia, który nas interesuje, m.in.:

  • ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych,
  • ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rozboju,
  • ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów od stłuczenia,
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym,
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ubezpieczenie sprzętu elektronicznego,
  • assistance domowy.
  • ubezpieczenie ALL RISK

Wybieramy wartość na jaką zamierzamy ubezpieczyć własne mienie. Pamiętajmy, że wysokość składki zawsze jest różna i zależna od wielu elementów: sumy ubezpieczenia, wybranego wariantu, palnej lub niepalnej konstrukcji budynku, przeznaczenia czy jego lokalizacji.

Odszkodowanie pozwoli Ci odtworzyć utracony majątek. Kupując polisę tanie  ubezpieczenie nieruchomości zapewniasz sobie oraz swoim bliskim spokój i bezpieczeństwo na wypadek zaistnienia zdarzeń losowych i kradzieży. Ubezpieczenie domu może składać się dodatkowo z OC, które zabezpieczy Cię przed roszczeniami osób poszkodowanych w trakcie eksploatacji nieruchomości (np.  zwichnięciu na nieodśnieżonym chodniku lub podjeździe). Dlatego warto ubezpieczyć swoją posiadłość. Pamiętaj, że tanie UBEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCI  razem z ubezpieczeniem SAMOCHODU to  DODATKOWE ZNIŻKI.

Kontakt z Nami ułatwi Ci zakup polisy mieszkania / domu bez przepłacania w najlepszym dla Ciebie wariancie.

Doradcy IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. porównają dla Was warianty, zakres, ceny oraz jakość i rzetelność wypłacania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe odszkodowań na podstawie czego będziecie mogli Państwo wybrać najkorzystniejszą dla Was ofertę. Wybrany wariant tanie ubezpieczenie mieszkania/domu , w IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. można kupić nawet na 3lata przy płatności rocznej, ustalając składkę na 3 lata z góry. Bez względu na zmiany cen na rynku i wynikłe szkody w trakcie trwania polisy stawka się nie zmieni, a dodatkowo w 3 roku płacicie tylko 50% stawki podstawowej.

IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. najtańsze ubezpieczenie w Gorzowie Wlkp., dopasowane do realnych potrzeb Ubezpieczającego.

KONTAKT:

Kontakt z Nami ułatwi Ci zakup polisy bez przepłacania.

Doradcy IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. porównają dla Was warianty, zakres, ceny oraz jakość i rzetelność wypłacania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe odszkodowań na podstawie czego będziecie mogli Państwo wybrać najkorzystniejszą dla Was ofertę.

Wybrane ubezpieczenia, w IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. można kupić w aż 11 ratach!

IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. - najtańsze ubezpieczenie w Gorzowie Wlkp., dopasowane do realnych potrzeb Ubezpieczającego.

adres:
ul.Podmiejska 21a,
66-400 Gorzów Wlkp.
1 piętro, pokój nr 125
bud. HOLZWELT,
przed stacją paliw PKS