IN-IN Ubezpieczenia Gorzów

UBEZPIECZENIA OC KRÓTKOTERMINOWE

Ubezpieczenie OC krótkoterminowe 

Ubezpieczenie OC komunikacyjne jest obowiązkowe dla wszystkich właścicieli pojazdów, które podlegają rejestracji. Polisa zawierana jest w celu ubezpieczenia pojazdu od odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdu.

Standardowo umowa ta zawierana jest na 12 miesięcy. W niektórych przypadkach istnieje jednak możliwość ubezpieczenia pojazdu na okres krótszy.

Krótkoterminową polisę OC mogą wykupić:

  • Właściciele pojazdów zarejestrowanych na okres czasowy.
  • Właściciele pojazdów zarejestrowanych za granicą i przewożonych na terytorium Polski, bez ważnego ubezpieczenia OC bądź Zielonej Karty. 
  • Osoby prowadzące działalność gospodarczą polegającą na kupnie i sprzedaży pojazdów (np. komisy).

Koszt takiej polisy zaczyna się od 75zł.

Kontakt z Nami ułatwi Ci zakup ubezpieczenia tanie OC krótkoterminowe.

Doradcy IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. porównają dla Was warianty, zakres, ceny oraz jakość i rzetelność wypłacania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe odszkodowań na podstawie czego będziecie mogli Państwo wybrać najkorzystniejszą dla Was ofertę. W IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. uzyskacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania z zakresu ubezpieczeń jak też i rozwiejecie swoje wątpliwości oraz dobierzecie najbardziej odpowiedni dla siebie wariat ubezpieczenia, chroniący Was i Waszych najbliższych.

IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. najtańsze ubezpieczenie w Gorzowie Wlkp., dopasowane do realnych potrzeb Ubezpieczającego.

KONTAKT:

Kontakt z Nami ułatwi Ci zakup polisy bez przepłacania.

Doradcy IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. porównają dla Was warianty, zakres, ceny oraz jakość i rzetelność wypłacania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe odszkodowań na podstawie czego będziecie mogli Państwo wybrać najkorzystniejszą dla Was ofertę.

Wybrane ubezpieczenia, w IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. można kupić w aż 11 ratach!

IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. - najtańsze ubezpieczenie w Gorzowie Wlkp., dopasowane do realnych potrzeb Ubezpieczającego.

adres:
ul.Podmiejska 21a,
66-400 Gorzów Wlkp.
1 piętro, pokój nr 125
bud. HOLZWELT,
przed stacją paliw PKS