IN-IN Ubezpieczenia Gorzów

UBEZPIECZENIA OC W ŻYCIU PRYWATNYM

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym chroni zarówno przed finansowymi skutkami szkód, które wyrządzimy sami, ale również w przypadku tych, które wyrządzili nasi najbliżsi, np. dzieci.

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele zagrożeń niesie za sobą życie codzienne. Dotyczy to również zagrożeń, które sami stwarzamy i na skutek których mogą ucierpieć inne osoby. Jeżeli wyrządzisz komuś szkodę, jesteś zobowiązany do jej naprawienia. Odpowiadasz także za szkody wyrządzone przez swoje niepełnoletnie dziecko, niezależnie od tego, czy są to zniszczone okulary jego kolegi, czy wybita niechcący podczas gry w piłkę szyba sąsiada. Posiadanie zwierzęcia domowego również niesie za sobą odpowiedzialność za szkody przez niego wyrządzone.

Ochrona odpowiedzialności cywilnej może okazać się również przydatna właścicielom nieruchomości mieszkań, domów jednorodzinnych lub kamienic. Zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy ich obowiązkiem jest odpowiednie utrzymanie posesji, czyli odśnieżanie chodnika czy usuwanie nadmiernych ilości śniegu z dachu lub sopli zwisających z rynien czy naprawienie szkód po zalaniu sąsiada.

Specjalnie dla Ciebie znajdziemy tanie OC w życiu prywatnym, najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do Twoich realnych potrzeb.

Kontakt z Nami ułatwi Ci zakup polisy OC w życiu prywatnym bez przepłacania.

Doradcy IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. porównają dla Was warianty, zakres, ceny oraz jakość i rzetelność wypłacania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe odszkodowań na podstawie czego będziecie mogli Państwo wybrać najkorzystniejszą dla Was ofertę. W IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. uzyskacie odpowiedzi na wszelkie trapiące Was pytania dotyczące ubezpieczeń.

IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. najtańsze ubezpieczenie w Gorzowie Wlkp., dopasowane do realnych potrzeb Ubezpieczającego.

KONTAKT:

Kontakt z Nami ułatwi Ci zakup polisy bez przepłacania.

Doradcy IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. porównają dla Was warianty, zakres, ceny oraz jakość i rzetelność wypłacania przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe odszkodowań na podstawie czego będziecie mogli Państwo wybrać najkorzystniejszą dla Was ofertę.

Wybrane ubezpieczenia, w IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. można kupić w aż 11 ratach!

IN-IN tanie Ubezpieczenia Gorzów Wlkp. - najtańsze ubezpieczenie w Gorzowie Wlkp., dopasowane do realnych potrzeb Ubezpieczającego.

adres:
ul.Podmiejska 21a,
66-400 Gorzów Wlkp.
1 piętro, pokój nr 125
bud. HOLZWELT,
przed stacją paliw PKS